Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Prodlužování řas

Prodloužení řas Blink LASHES®and CARE v salonu La Fuentaimageimage

 

Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu, a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Sady obsahují velmi kvalitní materiál od firmy BLINK LASH STYLIST & CARE, která je jedním z největších výrobců na světě. (atestovaný SZÚ Praha)

O průběhu aplikace:
Aplikace kompletního setu řas trvá  přibližně 2 hodiny. Doplnění, které je nutné každých 2–5 týdnů, zabere 45–90 min. dle potřeby klientky. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky. Blink LASHES® je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design vyvinutý zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy můžete nosit Vaše Blink LASHES® napořád, není nutné dělat jakékoliv pauzy a znovu podstupovat nasazení kompletního setu. Řasy se nikdy neuvolňují Blink LASHES® samostatně a mezi jednotlivými doplněními mají neustále plný a atraktivní vzhled.

Jak dlouho vydrží prodlužování řas?

Prodloužené řasy mají trvanlivost obvykle 2– 5 týdnů v závislosti na správné péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas. 

TOPlist